تبلیغات
یک و یک برابر نیست - ثبت‌ نام دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی- کاربردی

یک و یک برابر نیست

وبلاگ یک دانشجوی متالورژی - ریخته گری

ثبت‌ نام دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی- کاربردی

بهمن ‌ماه سال 1394


سازمان سنجش آموزش كشور بدین وسیله به اطلاع كلیه متقاضیان ثبت‌نام و شركت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بهمن ماه سال 1394 می‌رساند كه ثبت‌نام برای شركت در پذیرش مذكور از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به آدرس www.sanjesh.org از روز یكشنبه مورخ 94/11/18 آغاز و در روز شنبه مورخ 94/11/24 پایان می‌پذیرد. لذا كلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام كه دارای شرایط عمومی و اختصاصی به شرح ذیل میباشند، میتوانند در پذیرش مذكور ثبت‌نام و شركت نمایند.

روش گزینش دانشجو
گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته‌ محل‌های تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه کاردانی، نوع مدرک کاردانی، سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، بومی‌ بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مطابق جدول شماره (3) مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام مرتبط با رشته‌های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش برای آن رشته قرار می‌گیرند. در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می‌یابد. لذا پیشنهاد می‌شود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های مرتبط با رشته تحصیلی مقطع کاردانی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفاً در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد. بدیهی است برای هر یک از موارد فوق ارایه مستندات مربوط در زمان ثبت‌نام توسط دانشجو به مرکز آموزشی ضروری می‌باشد.

شرایط ثبت نام:
داوطلب شرکت در این پذیرش باید یکایک اقدامات زیر را به موقع و در مهلت مقرر انجام دهد:

الف) مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس فوق.

ب) دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان.

پ) پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی. داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال می‌باشد، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور و پرداخت مبلغ 200.000 (دویست هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در پذیرش، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

ت) آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت‌نام.

داوطلب باید پس از مطالعه دفترچه راهنمای پذیرش در این دوره و آشنایی با کلیه شرایط و ضوابط پذیرش، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی مذكور نسبت به ثبت‌نام اقدام نماید. لازم به توضیح است که دفترچه راهنمای پذیرش دوره مذكور و همچنین نحوه ورود به سایت جهت ثبت‌نام و اقدامات لازم برای انجام ثبت‌نام اینترنتی در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در زمان مقرر قرارداده شده است.تذكرات مهم:
1) مندرجات فرم تقاضانامه باید دقیق و صادقانه تكمیل شود.

2) مسئولیت صحت كلیه مندرجات تكمیل شده فرم تقاضانامه به عهده داوطلب خواهد بود.

3) مندرجات فرم تقاضانامه قابل تغییر نمی‌باشد، بنابراین داوطلب باید در زمان تكمیل اطلاعات تقاضانامه نهایت دقت را به‌كار گیرد.

4) در هر مرحله از پذیرش (ثبت‌نام، پذیرفته‌شدن، حین تحصیل در دانشگاه و ...) مشخص شود داوطلب حقایق را كتمان نموده یا واجد شرایط و ضوابط مندرج در این دفترچه نمی‌باشد، از ادامه تحصیل محروم خواهد شد.

5) داوطلب می‌بایست پس از پایان ثبت‌نام الكترونیكی (اینترنتی) از كلیه صفحات، پرینت تهیه نموده و نزد خود نگهدارد.

دستورالعمل و نحوه تكمیل تقاضانامه ثبت نام اینترنتی:
به داوطلبان توصیه می شود مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذكور را تكمیل نموده و سپس بر اساس فرم پیش نویس با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش كشور اطلاعات لازم را بر اساس بندهای برنامه نرم افزاری ثبت نام وارد نمایند. ضمناً راهنمای جامع نحوه تكمیل فرم در برنامه‌نرم افزاری ثبت نام اینترنتی موجود است و داوطلبان برای كسب اطلاع بیشتر می توانند به این راهنما مراجعه نمایند. ضمناً داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت نام دقت نمایند. بدیهی است در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارك داوطلب در صورت پذیرفته شدن در آزمون قبولی وی (كان لم یكن) تلقی شده و از ادامه تحصیل داوطلب جلوگیری خواهد شد.

نـكات و توصیه‌های مـهم‌:
1) اگر از طریق كافی‌نت اقدام به ثبت‌نام می‌نمایید، تأكید می‌شود كه تمامی مراحل ورود اطلاعات ثبت‌نامی را شخصاً انجام دهید و یا بر انجام امور مربوط، در كافی‌نت نظارت مستقیم داشته باشید.

3) با توجه به ورود اطلاعات ثبت‌نامی توسط متصدیان كافی‌نت‌ها، متأسفانه اطلاعات معمولاً با اشتباهاتی در تقاضانامه درج می‌گردد، كه مسئولیت هرگونه خطا در این مورد متوجه شخص داوطلب است و سازمان سنجش آموزش كشور به هیچ وجه امكان اصلاح اشتباهات مذكور را نداشته و هیچگونه عذری پذیرفته نخواهد شد.

4) توصیه‌ می‌شود داوطلبان پس از تكمیل تقاضانامه ، دریافت شماره پرونده 6 رقمی و كدپیگیری 16 رقمی یك نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و نزد خود نگهداری نمایند.

5) هرگونه‌ تغییری‌ از طریق‌ نشریه پیك‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبری‌ و اطلاع‌رسانی‌ سازمان ‌سنجش‌)، سایت سازمان سنجش و در صورت لزوم ‌از طریق رسانه‌های گروهی ‌اعلام ‌خواهد شد.

6) در صورت‌ لزوم‌ داوطلبان می‌توانند در ساعات اداری با شماره تلفن‌های:  42136-021 با روابط عمومی ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور تماس‌ حاصل‌ نمایند و یا از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی (غیرحضوری) سازمان اقدام نمایند.
 
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشورطبقه بندی: کاردانی به کارشناسی متالورژی،  کنکور،  عمومی،  جالب انگیز، 
برچسب ها: ثبت‌ نام دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی- کاربردی بهمن ‌ماه سال 1394، ثبت‌ نام دانشگاه جامع علمی- کاربردی بهمن ‌ماه سال 1394، نحوه ثبت نام دوره کارشناسی دانشگاه علمی و کاربردی، جزئیات ثبت‌ نام دوره کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی- کاربردی بهمن ‌ماه سال 1394، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در بهمن 94، ثبت نام دانشگاه علمی و کاربردی، دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی- کاربردی،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 18 بهمن 1394 توسط ََAdmin