تبلیغات
یک و یک برابر نیست - آموزش استفاده از تلگرام در کامپیوتر

یک و یک برابر نیست

وبلاگ یک دانشجوی متالورژی - ریخته گری

آموزش استفاده از تلگرام در کامپیوتر


آموزش استفاده از تلگرام در کامپیوتر
نرم افزار تلگرام یکی از محبوب ترین نرم افزار های شبکه اجتماعی میباشد. بیشتر کاربران در سر تا سر دنیا از این نرم افزار بر روی گوشی های همراه خود استفاده میکنند.
 
بعضی از کاربران شاید گوشی همراهشان این نرم افزار را پشتیبانی نکند و یا بخواهند بر روی کامپیوتر خود نیز از آن استفاده کنند.
 
در ادامه مطلب روش استفاده تلگرام در دسکتاپ را آموزش خواهیم داد.
 
برای استفاده تلگرام در ویندوز میتوانید از نسخه دسکتاپ این نرم افزار که شرکت سازنده، آن را تولید کرده است استفاده کنید.
 
برای نصب این نسخه به بخش دانلود تلگرام دسکتاپ مراجعه کرده و نسخه مربوط به تلگرام را دانلود کنید. سپس آن را روی ویندوز نصب کنید.
 
بعد از نصب، آن را اجرا کنید و شماره موبایل خود را (بدون صفر) وارد کنید. یک کد فعال سازی به موبایل شما ارسال میشود. آن را وارد کنید و از تلگرام در کامپیوتر خود لذت ببرید.
 
 
برای استفاده از تلگرام در دسکتاپ همچنین میتوانید از شبیه ساز های اندروید بر روی کامپیوتر استفاده کرده و سپس نرم افزار تلگرام اندروید را بر روی آنها نصب کنید. البته این روش سختی های خود را به همراه دارد و ما پیشنهاد میکنیم از نسخه دسکتاپ که خود سایت تلگرام در دسترس قرار داده است استفاده کنید.دانلود Telegram 3.2.2 Android (حجم 13.1 مگابایت)

کلمات کلیدی : دانلود تلگرام، دانلود نسخه جدید تلگرام کامپیوتر، دانلود تلگرام کامپیوتر، دانلود تلگرام ویندوز، دانلود Telegram، دانلود نرم افزار Telegram، نسخه دسکتاپ تلگرام، آموزش استفاده از تلگرام در کامپیوتر، استفاده از تلگرام در کامپیوتر، تلگرام، نسخه دسکتاپ تلگرام، آموزش تلگرام، ترفند تلگرام،تیگرام برای کامپیوتر، تلگرام، حذف اکانت تلگرام، آموزش تلگرام، ترفند تلگرام، آموزش حذف اکانت تلگرام، همه چیز در مورد تلگرام، ترفندهای تلگرام،تلگرام، آموزش تلگرام، هک تلگرام، دانلود هک تلگرام، جلوگیری از هک تلگرام، نشانه های هک تلگرام، آموزش جلوگیری از هک شدن تلگرام،
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 16 دی 1394 توسط ََAdmin